DOMOWE LECZENIE


#11 Domowa apteczka - WROTYCZ ~ cudowne zioło lecznicze nie tylko na pasożyty{


Pomyśl o ramie do lustra wykonanej z drewna. Ten przedmiot znakomicie wtopi się wtedy w tło i będzie kolejnym atrakcyjnym elementem wystroju, na który z pewnością zwrócą uwagę zarówno domownicy, jak i goście. Nie jesteś pewien, jaka rama powinna być zastosowana w lustrze, które znajdzie się w Twoim domu lub mieszkaniu? W internecie możesz znaleźć wiele fachowych porad. Szukaj ich na tych portalach, które zajmują się takimi tematami, jak aranżacja wnętrz. Podjąłeś już decyzję i poszukujesz producenta, który wykona ramę w wybranym przez Ciebie stylu? Zapraszam do zapoznania się z ofertą - rama na wymiar, do obrazu. Możesz być pewien tego, że zamówiony przez Ciebie produkt będzie cechował się zarówno najwyższą jakością wykonania, jak i atrakcyjnym wyglądem. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz.
W tym filmie poznasz kolejną roślinę o wspaniałych właściwościach leczniczych, tym razem będzie to Wro . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 37469, czas trwania 9m 6s, ocena 1090, reakcje 43.

Wasze komentarze:


#11 Domowa apteczka - WROTYCZ ~ cudowne zioło lecznicze nie tylko na pasożyty

- I like your videos. Thank you for translating in English. You have a new subscriber.
- Wiele cennych informacji... Czy można uzupełnić je o szczegóły - w jakiej porze roku poszczególne dary natury występują i kiedy je najlepiej przetwarzać...? Życzę dalszych ciekawych i zdrowych osiągnięć. Pozdrawiam. Nowicjusz
- Witam Cię Asiu! To znowu ja, nie złość się na mnie! Zaraz zacznie się wrotycz więc stąd moje pytanie. Czy można zrobić olej z wrotyczu samemu by mieć do np.sprayu na komary?
- Pije wrotycz jak herbatkę. Jest cholernie gorzki wiec zmniejszyłam dawkę. Na robale najlepiej pic na czczo.wrotycz dr Różański tam wszystko pisze.
Bo kto wrotycz czasami pije,
Ten nie ma robali i zdrowo żyje ;)
- Dziękuję.👍👍👍🍀
- Pieknie dziekuje za madre rady. Pozdrawiam Pania serdecznie.
- Moja BABCIA trzymała gałęzie suchego wrotycz w szafach z mąką kasza itd .
- Dziękuję 👍😘
- Ja stosuję napar wrotyczowy wewnętrznie i nadal żyję :) Zdrówka tobie siostro życzę i wszystkim twoim widzom :)
- Witam. Czy można to zioło zaparzać w szklance jak herbatę i pić?
-
- Wrotycz dobry na pasożyty
- Ostrożnie z erotyczne bo jest toksyczny rowniez
- Lubie takie programy.
- mniam mniam mniam to coś jak raz dla mnie
- Pozdrawiam serdecznie
- własnie parzę sobie wrotycz :)
- Mam na działce z lasu ususzony,jeszcze potnę i do słoika, dziś sobie tak zrobię.
- dziękuje dziękuje oglądam oglądam
- Fantastyczne porady. Zioła dostępne przepisy jasne i proste..cudo
- O jeny ale jestem szczęśliwa. .gdzieś zgubił misię pani kanał i nie mogłam znaleźć a dzisiaj sam sie odnalazł. super♡♡♡♡♡♡♡