DOMOWE LECZENIE


8 ZIÓŁ SKUTECZNYCH W WALCE Z CHOROBAMI DRÓG ODDECHOWYCH{Najlepsze zioła przeciwwirusowe i na odporność . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 31091, czas trwania 4m 17s, ocena 710, reakcje 19.

Wasze komentarze:


8 ZIÓŁ SKUTECZNYCH W WALCE Z CHOROBAMI DRÓG ODDECHOWYCH

- 1,podbiał
- Ostrożnie z szałwią i lukrecją, podnoszą ciśnienie
- Słowo daje że pierwsza pozycja zioła to podbiał. Stosuję te zioła od lat.
- Poprawcie ten skrzyp
- Nigdy nie używałam tych roślin na zmniejszenie problemów z kaszlem. Ja nie mam kaszlu, ale chcę je zastosować na irytację w gardle. Ostre przyprawy oraz sól irytują moje gardło a tym samym nadchodzi kaszel. Chcę więc spróbować pić herbatę z tych roslin- oczywiście wysuszonych.
Zobaczę być może ta herbata wpłynie pozytywnie na moje gardło. Byłam u lekarza ale on nic złego nie widział. Sprawdzał moje gardło dziwnymi przewodami przez nos do gardła i później miał obraz na dacie. Później byłam u dwóch specjalistów ale oni też nic nie widzieli. Postanowiłam więc pić herbatę z roślin o których Pan mówił. Nigdy nic nie wiadomo. Bóg stworzył nas i Ziemię oraz rośliny lecznicze na Ziemi.
Dziękuję za te informacje w tym odcinku i pozdrawiam.
- Kocham szałwię ,na początku pije herbatkę i pomaga natychmiast
- Na pewno skrzyp..pokaxujecie podbial..skrzyp to nie pluca..bardziej nerki i odtruwanie organizmuni wzmacnianie wlosow ze wzgledu na zawartosc.krzemu...❤
- Bogaty zasob wiedzy o ziolach
- Skrzyp polny nr 1 ....to nie jest zdjęcie skrzypu polnego.
- dziękuję za cenne wskazówki , zastosuję bo na co dzień używam zioł.
-
- Na ilustracji 0:54 jest niestety podbial a nie skrzyp polny i podbial leczy drogi oddechowe. Skrzyp polny ma inne przeznaczenie. Pozdrawiam
- Pierwsza pozycja to nie jest skrzyp polny tylko podbiał pospolity.
- Akurat mam całą szafkę z ziołami😃