DOMOWE LECZENIE


Alergia: naturalne sposoby. Wprowadzenie.{Wprowadzenie do nowego cyklu. . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 17123, czas trwania 11m 55s, ocena 104, reakcje 17.

Wasze komentarze:


Alergia: naturalne sposoby. Wprowadzenie.

- https://youtu.be/b9JTa-lsLd4
- Bardzo fajny filmik. Ja osobiście o alergii dowiedziałam się ze strony http://alergiczne.info/warszawa-testy-alergiczne/ - jest tam masę przydatnych informacji, które z czystym sumieniem mogę polecić.
- też jestem zdania, że domowe sposoby spoko - ale lek histaminowy to podstawa, nawet niech będzie polecany allertec.
- Domowe sposoby są przydatne, ale zazwyczaj po prostu wspomagam nimi leczenie. na swoją alergię używam tebletek allertec i w sumie jestem zadowolona, bez porównania lepiej niż jak bylam na samych domowych sposobach.
- P. Klaudynko a po jaką ch.......e iść do lekarza ?
skoro o skutecznym leczeniu alergii (i nie tylko)oni nie maja pojęcia
mało tego nie chcą wiedzieć i zeby nie było że robie nagonke na lekarzy
nie, ja im współczuje, ale jednocześnie jestem wściekła
bo mam w rodzinie chorych na astmę i nie mam gdzie sie udać po pomoc
proszę o więcej praktycznych szczegółów co pomaga w alergii
- Bardzo ciekawy filmik i super pozyteczny kanal ;)
- Witaj Klaudynko:) trafilam na Twoj kanał i od razu zaczynam subskrybować:)

Koncze wlasnie kierunek lekarski i niestety przez całe 6 lat studiów nie mielismy ani jednego tematu dotyczącego ziołolecznictwa, aromaterapii, medycyny naturalnej.... Lekarze kompletnie nie maja o tym pojecia, jesli ktoś chce zgłębić tajemniki wiedzy musi robić to sam na włąsna reke...
- Cześć;) Kontynuujesz gdzieś ten cykl? Bo niemogę za bardzo nic znaleść;)! 
Pozdrawiam, bardzo pożyteczne jest to co tutaj robisz;))
- Kaszel krtaniowym pisze z telefonu i wybrał mi słowo ze słownika ;)
- Mój syn ma 12 lat od ponad 3 lat walczymy z kosztem krtaniowym często kończy się to infekcja miał robione testy alergiczne nic nie wyszło zdjęcie rtg tez nic obecnie jest na lekach wziewnych ale też nie pomagają jak by mi pani napisała coś na ten temat albo wskazała film w którym pani mówi na ten temat bo szukam ale nie mogę znaleźć bardzo proszę o pomoc bo ja już nie wiem co mam robić lekarze rozkładają ręce mój meil mati3811@wp.pl pozdrawiam serdecznie
- Tu też można zobaczyć icomfix.pl- może i więcej, ale czy ok?
- Ja już z alergią toczę wojnę od dzieciństwa.
- Bardzo ciekawy pomysł. Z alergią walczę chyba od urodzenia, czyli jakieś ćwierćwiecze, alergologów przerobiłam masę i mnie także żaden nie powiedział, że sama mogę jakoś próbować sobie pomóc. Fakt faktem, że lata odczulania nie pomogły mi tak, jak zamieszkanie z chodzącym alergenem- moim kotem;). Zatem czekam na ciąg dalszy.