DOMOWE LECZENIE


Co stosować na ALERGIĘ i dlaczego nie "WAPNO" 🤧💊{Wiosna i lato to katorga dla alergika. Ale czy popularne sposoby walki z objawami alergii naprawdę są skutec . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 142515, czas trwania 11m 40s, ocena 5295, reakcje 555.

Wasze komentarze:


Co stosować na ALERGIĘ i dlaczego nie "WAPNO" 🤧💊

- 🎓---Sprawdź mój kurs chemii online - https://chemiawp.pl .
💳---Dla widzów 10% taniej z kodem oc-2019

Wiele osób pyta o dawkowanie oleju z czarnuszki, a więc: około 1 łyżeczki dziennie oleju z czarnuszki, albo 2-3g nasion dziennie.
- Nie mam alergii na kiwi ale olej z czarnuszki wypróbuję:)
- To mnie zabije... Mam alergię na 🥝
- Skoro i tak nie można prowadzić auta to sprzedam mój patent. Dla osób nie pijących dużej ilości alkoholu polecam jasne piwko. Kichanie odchodzi i można żyć dalej przez pare godzin :)
- ja sobie na tę wiosnę kupiłam oczyszczacz powietrza z stadler form, powinno być lepiej.
- Nie mam alergii na kiwi
- Ludzie coraz mniej żyją z naturą to też tak wielu ma na coś alergię, jeden pyłek i od razu kichanie smarkanie prykanie uj wie co jeszcze
- Osoba w tym wieku a zaskakująco urodziwa.Super geny :D
- To gdzie sie mieszka tez ma znaczenie. Mieszkalem w polnocnej Polsce to bez odczulania (zastrzyki) w lato myslalem, ze sie udusze, zadrapie I zasnarkam. Teraz w poludiowej anglii nie mam tego problemu. Ten kto nie moze sie wyprowadzic polecam zastrzyki na bazie indiwidyalnych badan. Bierzesz he I nie ma z niczym problemu . Zadne wapna I inne tance deszczu ci nie pomoga
- Wapno raczej czesciej stosuje sie na uczulenia niż na alergie
- Więcej informacji jak coś, systemy.netrix.com.pl zobacz tu: oprogramowanie dla produkcji, można zawsze zdobyć nową wiedzę.
- moje roztocza pokonane dzięki oczyszczaczowi powietrza - Roger od Stadler zdał egzamin na 5
- Badania dotyczyły tylko alergicznym zapaleniem nosa i/lub astmą. A alergia ma też inne objawy. Również co ciekawe poprzednie badania (lata 90. i 80.) wyszły inaczej. Myślę również że mimo wszystko 40 osób to nie dużo. Z chęcią przyjrzę się bliżej kolejnym badaniom - bo jak to w nauce bywa nie wszystko jest takie proste.
- Witam, jestem uczulony na jad (ślinę) Os, czy jest to alergia ?, czy też jest to inna kategoria choroby ?, a jeżeli jest, to jaka i jak się leczyć, pozdrawiam
- Mam nadzieję że lubisz kawę. ☕
- badanie naukowe na 40 osobach przez 3 dni? To robi uniwersytet? Takie badanie to ja robię wśród znajomych i rodziny.
- Warto mieć też w domu profesjonalny oczyszczacz powietrza. Ja mam Rogera od Stadler, który działa doskonale i alergia o 50% mniejsza!
- to mnie zabije, mam alergię na kiwi :P
- wypij wapno! - heh, hasło z dzieciństwa :D ja mam alergię na kurz, mi pomaga oczyszczacz powietrza z stadler form i pilnowanie porządku
- To już wiem dlaczego po Zyrtecu (od lekarza), w wieku 14 lat przeżyłam bad tripa jak po jakimś LSD. Nigdy więcej. Taka zamuła mi się trafiła, że do tej pory pamiętam.
- To mnie zabije, mam alergię na kiwi.