DOMOWE LECZENIE


Co trzeba jeść, żeby mieć zdrowe oczy{Chcemy mieć dobry wzrok i jak najdłużej nie stosować okularów. Jak to zrobić? Spożywajmy odpowiedni pro . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 114646, czas trwania 6m 1s, ocena , reakcje 19.

Wasze komentarze:


Co trzeba jeść, żeby mieć zdrowe oczy

- Leczę się już piąty dzień, widzę znacznie lepiej, nie zamazuje mi się w oczach. Dzisiaj, po raz pierwszy od 15 lat, cały dzień minął bez okularów! Jak dobrze jest widzieć jak normalny czlowiek! Aby uzyskać więcej informacji, kliknij poniższe łącze: https://t.co/CpuaOrD06p?amp=1?Opticren12 > ◙◙
- 0:49 Skąd cherpach witaminy potrzebne dla dobrego wzroku?
1:33 Najlepsze witaminy
3:49 Kwas tłuszczowy
4:12 Antocyjany
4:50 Mineraly
5:20 Co trzeba pamiętać przy spozywany
- UV A i UV C jest szkodliwe. UVB nie.
- Mój znajomy spędza masę czasu przed komputerem, ale nadal ma doskonały wzrok, po prostu zazdroszczę mu :)
- Czarne jagody .
- Interesujacy Filmik.
- Ja miałam robioną laserową korekcję w klinice ArtLife, polecam. Miałam chyba SBK LASIK robione, ale na 100% to nie pamiętam. W każdym razie było mniej strasznie nie myślałam. ;)
- UV b jest dobre
- Owoce i Warzywa!!! Hahahaha ,,,Skąd Je Wziąść ! Bo chyba nie mówicie o Tych Owocach i Warzywach w Marketach?! Same Herbicydy i Pestycydy,,, Ludzie Obudźcie się!!!
Nie Traktujcie Tego "Żarcia" jako Pożywienie Tylko Jako "Fake Food"
- Ciekawy filmik 💙💚
- Możesz też i tu popatrzeć malowanie lublin - mieszkań, moim zdaniem OK.
- ja mogę patrzeć na małą ulotkę z odległości 1m-2m widzę niesamowicie wyraźnie lol kto tez tak umie?
- Ciekawy filmik
- Jedzenie alergenów wywołuje krótkowzroczność, dalekowzroczność i inne zaburzenia widzenia. Jeżeli jadamy witamin moc i suplementów moc i mikro - i makroelementów moc - nie zniweluje to zjadanych alergenów. Pełnoziarniste pieczywo jest największą trucizną dla oczu. Jeżeli jadasz pełnoziarniste pieczywo - nie wchłonie ci się ani cynk, ani magnez, ani żelazo, ani chrom bo z połączą się z kwasem fitowym zanim osiągną kanał jonów dwuwartościowych w jelicie.... Już lepsze od pełnoziarnistych produktów zbożowych są ziemniaki... W obu jest o zaburzeniach widzenia: https://www.youtube.com/watch?v=rGU5YYY7itc&t=38s https://www.youtube.com/watch?v=M5EMAEHK-jo&t=23s
- Trochę energii dziewczyno!
- ✋masz rację 🌹🌸💜💋👈👍👍
- gdy siedze i oglądam telewizje to gdy są mniejsze litery nic nie widze a jestem metr od telewizora. jata to wada wzroku i jakiej witaminy dokładnie na to potrzeba???
- 17 sekunda tylko ja widze rozmyte litery