DOMOWE LECZENIE


Jak leczyć przeziębienie ? Fakty i Mity. #przeziębienie #leczenieprzeziębienia{Najbardziej popularna choroba świata, a jednocześnie tak mało o niej wiemy. Więcej na www.doktormichal.c . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 31613, czas trwania 4m 56s, ocena 1000, reakcje 68.

Wasze komentarze:


Jak leczyć przeziębienie ? Fakty i Mity. #przeziębienie #leczenieprzeziębienia

- Kto 2021?
- Koronawirusy zanim to bylo modne
- A może jakieś nazwy leków? Same składniki nic mi nie mówią
- Fajny Film
- Pół litra na głowę i rano po przeziębieniu nie będzie śladu 😁
- Ale super filmiki !!!!! Więcej Doc, więcej !!!!!!!
- Dlaczego powinniśmy zwalczać gorączkę? Czy wtedy nie utrudniamy organizmowi walki z chorobą? Wracam tu z kanału Okiem Chemika gdzie jest zupełnie inny pogląd - lepiej gorączki nie zwalczać i pozwolic organizmowi walczyc z chorobą, a zwalczac dopiero kiedy jest taka koniecznosc czyli np. powyzej 39 stopni. Co Pan o tym sądzi?
- Hahahahaha pelargonia Afrykańskich hahaha wczoraj witamina c przed wczoraj miód z cytryną przed wczoraj czosnek tydzień temu nogi do gorącej wody hahaha ile wy możecie tak nawijać makaron i reklamować to to to tamto ciekawe co jutro będzie działało pewnie magiczna dzika ruża hahaha bez czele korporacje nie mają w ogóle wstydu kto więcej zapłaci za propagandę ten więcej zarobi na swoim nie działającym produkcie 😂😂😂😂 skonczcie się wymądrzać wasze badania nic nie znaczą bo są przekupione za każdym razem a po kilku latach okazuje się że wszystko było przepłacone i jakiś żyd znowu zarobił fortunę
- a amantadyna jest najlepszym lekarstwem na koronowirusa
- A czy nie powinno się właśnie nie zwalczać gorączki w trakcie przeziębienia? (takiej która nie zagraża oczywiście życiu, nie utrzymuje się zbyt długo i nie przekracza niebezpiecznej granicy). Są lekarze (w moim ośrodku), którzy powtarzają że to naturalny mechanizm obronny organizmu i zwalczanie go wydłuża jedynie proces leczenia. To właśnie w trakcie gorączki organizm walczy a my mu w tym przeszkadzamy próbując tę naturalną reakcję wyłączyć ...nie wiem jak jest poprawnie. Jest tyle teorii i to sprzecznych w środowisku specjalistów. Co Pan myśli? Poza tym...wygrzanie i wypocenie przeziębienia naprawdę mi pomaga. Pisał Pan w komentarzu poniżej, że są lepsze i szybsze sposoby, jakie? Wziąć te wszystkie leki/substancje, o których jest w materiale?
- Jak nie tam to może tu - https://benelote.com/ myśle że jest ok,
- ZAPOBIEGAC jest lepiej niz leczyc ;) w okresie wiosenno jesiennym polecam nature(czyli,czym nas Bozia obdarowala);):)) herbatki,napary,ziola,przyprawy-najlepiej W NATURZE,ale istnieja gotowe zestawy herbatek lub kapsulki np czosnek,imbir lub kurkuma -CUDOWNA PRZYPRAWA <3JAK JEJ KOLOR-ktora malo osob zna :( dla ciekawych jeden z linkow :
https://www.kuchnieswiata.com.pl/kurkuma-i-jej-lecznicze-wlasciwosci-potwierdzone-badaniami
a Wszystkim zycze DUZO ,DUZO ZDROWIA Pielegniarka z osiedla <3
- Juûpppppm8
- 4:04 🤨
- Co za bzdety!
- Najlepiej - unikać :) https://www.tatento.pl/a/1248/jak-uniknac-przeziebienia-naszych-7-sposobow
- Ja mam przeziębienie 🤒 🤧😢
- Właśnie mam przeziębienie. Koronawirusy w filmiku zanim było to modne. :D :D
- 0:33 Skubany przewidział koronawirusa 😀
- I dalej nic nie wiem. Nazwy lekow nic mi nie mowia. Z kad mam to wytrzasnac w Chicago.
- Ja już chyba nie eksperymentuję, najlepiej zawsze sprawdza mi się Apicold, a ma dobry, naturalny skład.