DOMOWE LECZENIE


Jak wyczyścić złotą biżuterię | Skuteczne domowe sposoby{Złote kolczyki, pierścionki i obrączki warto regularnie czyścić, aby lśniły jak nowe - w filmie pokazuj . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 96287, czas trwania 7m 2s, ocena 1577, reakcje 47.

Wasze komentarze:


Jak wyczyścić złotą biżuterię | Skuteczne domowe sposoby

- Bardzo pięknie zaprezentowane. Dziękuję.
- w jakim sklepie idzie dostać tego polluxa?
- Dzięki za ciekawy materiał, mam tylko jedną wątpliwość - otóż producent tych past, których jest kilka rodzajów do polerowania złota poleca zieloną pastę 1500, natomiast w filmie jest czerwona 800, która jest dedykowana do miedzi i mosiądzu.
- Ok
- Nie czyszczenie złotu,tylko złota
- Patent z polerowaniem jest niesamowity :) Juz wiem jak usunąć te rysy :)
- A jak czyścić biżuterię pozłacaną?
- DZIAŁA, dziękuję!
- Vyy
- Dziękuję i serdecznie pozdrawiam
-
- Cieszę się bardzo, że trafiłam na Waszą stronkę, prezentujecie bardzo ciekawe sprawy takie życiowe i potrzebne. Pozdrawiam serdecznie.
- You tube ozdoby, hoinkowe,
- A co ze srebrem? Czyściłam płynem do srebra ale biżuteria stała się brzydka i matowa, brak jej blasku, łańcuszki zawieszki kolczyki bransoletki pierścionki, wszystko jest okropne. jak je wyczyścić i wypolerować, da się usunąć ten paskudny nalot? Proszę o filmik na temat czyszczenia srebra
- A po co te rękawiczki, zapewne żeby nie uszkodzić rąk mydłem i sodą , sodę dodajemy do ciasta a mydłem się myjemy, i co chodzi?
- A gdzie można kupić taką pastę? Pozdrawiam.
- Super 🙂
- a jak czyscic srebro
- Z kibelkiem pomogło😁
Jutro spróbuję z obrączką. Dzięki 👍
- Fajny sposób. Dziękuję.
- 👍