DOMOWE LECZENIE


Leczenie zatok szczękowych{Co to są zatoki szczękowe? Jakie są objawy zapalenia zatok i jak się je leczy? - wyjaśnia dr n. med. Alek . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 125675, czas trwania 5m 50s, ocena 244, reakcje 18.

Wasze komentarze:


Leczenie zatok szczękowych

- Jaki wpływ mają plaby zebowe na zatoki szczekowe?
- Po co prowadzisz ta kamere na pacjenta skoro nie widać co robisz
- Z mną też coś dziwnego jest, stany zapalne pokolei w każdym zębie. Leczą tylko kanałowo i antybiotyki większość zębów martwa. Tak pomyślałem może stany zapalne od skrzywionej przegrody nosa mam, ktoś wie coś na ten temat?
- Do kogo nie poszłam ....żaden chu. nie wie co mi jest!!!!?a jestem pewna że to od pierd.....go zęba!!!!a żaden laryngolog mi nic nie powiedział!!!!dopiero jak ten film zobaczyłam!!!!już miałam resekcję zęba miesiąc temu !mam ucisk zatok przyzębowych ...bòle twarzy...bóle zatok przynosowych!już nie odwarzam się do żadnego lekarza iść...bo myślą że jestem wariatką!!!!😔😔😔😔😔a ja już z tym nie daję rady tak dalej żyć😔😔😔😔😔😭😭😭😭
- Mam pytanie. Mam stan zapalny wierzchołka zęba (górna szóstka) leczonego kanałowo oraz błonę śluzową w zatoce szczękowej - podobno jest stan zapalny. Pytanie, czy po usunięcia zęba, konieczne jest wykonanie rewizji zatoki szczękowej (tak chce zrobić chirurg)? Czy można stan zapalny zatoki wyleczyć proponowanymi tutaj środkami?
- Najbardziej mi się podobało: ... i może być przyczyną niekorzystnego zejścia śmiertelnego" - w odróżnieniu od korzystnego.
- dobry konkretny lekarz
- i to jest konkretny lekarz. like it.