DOMOWE LECZENIE


Prof. Piotr Kuna: alergię można wyleczyć{- Immunoterapia alergenowa jest kluczem do wyleczenia choroby alergicznej - mówi prof. Piotr Kuna, kierownik . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 4409, czas trwania 3m 29s, ocena 60, reakcje 21.

Wasze komentarze:


Prof. Piotr Kuna: alergię można wyleczyć

- No pewnie. Wystarczy tylko zakazać używania trujące chemii do jedzenia, zakazać produkcji nawozów sztucznych i oprysków glifosatem i alergię praktycznie się skończą.
- Brawo ja się odczulalem chyba z 5 lat raz w miesiącu zastrzyk w tym roku podobno było apogeum pylenia a ja może zażyłem 10 tabletek.
- Ja wyleczyłam się ze wszystkich alergii (koty, psy, bylica, pyłki z drzew, roztocza kurzu domowego), pijąc codziennie przez miesiąc ziele krwawnika. Alergolog próbowała mi kiedyś wcisnąć odczulanie. Podziękowałam jej. Powiedziała, że jeszcze do niej wrócę na odczulanie. To było 10 lat temu i jakoś do tej pory nie wróciłam.
- Mój syn też był leczony 5 lat i na koniec lekarka w szpitalu Barlickego stwierdziła, że niestety odczulanie zakończyło się niepowodzeniem. Mirek napisał poniżej o diecie. Prawdopodobnie ma rację, ale każdy sam musi chcieć jej przestrzegać.
- Odczulałem się 5 lat, zastrzyki co około 2 miesiące(nie pamiętam dokładnie) i jakoś nie wyleczyło to mnie z alergii na pyłki traw i zbóż. Dalej na przełomie maja/czerwca kicham i mam katar i przecieram oczy(uczucie jakby lekko piekły). Raz czekając w kolejce na zastrzyk rozmawiałem z innym pacjentem. Odczulał się już 10 lat i nadal przyjmował zastrzyki. Tak więc nie wyleczy każdego, a dodam że przyjmując zastrzyki alergia występowała tylko w mniejszym stopniu co nie zmienia faktu, że zdrowy po tym to raczej nie jestem.
- Boże jaki kłamca!!!!! Alergie leczy tylko dieta, jestem tego przykładem