DOMOWE LECZENIE


Proste i szybkie ćwiczenia na poprawę wzroku{Jak poprawić wzrok w zaciszu domowym? Niewiele osób wykonuje proste ćwiczenia oczu, nawet jeśli mają kło . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 42793, czas trwania 8m 8s, ocena 1766, reakcje 108.

Wasze komentarze:


Proste i szybkie ćwiczenia na poprawę wzroku

- Czy to działa na minusy.
- Siema 6b szkoła 82
- Hmmm czy ktokolwiek to robi bo ja trochę nie rozumie:-P
- 5:30 Ja spędzam 7 godz. Bez Przerwy :)
- IDIOCI
USUNCIE KANAL
- ała moje oczy są przez to strasznie rozmazane
- Zaczęłam łykać Opticren tydzień temu, a na za miesiąc mam umówioną operację. Nigdy bym nie pomyślała, że naprawdę lek może pomóc. Miałam jaskrę - wczoraj poszłam do okulisty. Zdziwił się, bo po chorobie ani śladu! Zapytał, czym się leczyłam, powiedział, że nie słyszał o takim lekarstwie, inaczej przepisałby mi go od razu i nie wysłałby mnie na operację. W końcu normalnie widzę i funkcjonuję! Aby uzyskać więcej informacji, kliknij poniższe łącze: ►► https://tinyurl.com/Opticrena?Olaksd >
- Man to na wf
- Trohe ale jesteśmy fszyscy w szkole i nie spendzamy tak dożo czasu😉
- Tak!,
-
- Za dzieciaka robiłem prawie wszystkie te ćwiczenia po 2x operacjach oczu, bo miałem takiego zeza (pionowy), że z boku wyglądało jakbym oglądał wszystko oprócz mojego rozmówcy 🤣 A teraz w ogóle nie musze nosić okularów, nawet do jazdy samochodem. Lekarz mi polecił to z ołówkiem, ale mi zależało na naprawie, więc robilem resztę ćwiczeń (Mama mi pokazała). Po paru miesiącach na kontroli był w szoku, że naprawiłem swoje oczy i nie trzeba znowu operować.
- Ćwiczenia bezsensowne szkoda czasu 👀
- Dziena bo mam problem z oczkami 👀
- Liø! Ja widzem mgliście i to nie pomaga
- WOW
- moje oczy czuja się zle .Nie polecam
- #diobrywzrok
- jakim cudem jest tylko 57 (no teraz 58) kom!?
- Zdradze wam cos
Skupiacie wzrok na czerwonym punkcie ekranu to jeszcze bardziej wzrok popsuje
- 5:08 te ćwiczenie okulistka robi mi co idę badać wzrok. XD.