DOMOWE LECZENIE


Zaburzenia Lękowe | dr n. med Włodzimierz Szyszkowski | #8 Okiem Eksperta:{Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/2lP6FMx Czym jest lęk? Jak diagnozuje się jego objawy i jak go leczyć . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 32951, czas trwania 10m 29s, ocena 306, reakcje 44.

Wasze komentarze:


Zaburzenia Lękowe | dr n. med Włodzimierz Szyszkowski | #8 Okiem Eksperta:

- Weźcie Różaniec do ręki i módlcie się Nim dopóki nie odczujecie ulgi. Matka przyjdzie wam z pomocą ❤️ Ave Maria ❤️🙏
- Polecam nasz krótkometrażowy w temacie depresji i natręctw - Dusidło.
https://www.youtube.com/watch?v=duz4Oh07NA8&t=502s
- Dziękuję i dzień dobry panu i państwu.
- O
- Też to mam i cierpię pozdrawiam serdecznie Pana Doktora.
- Powiem wam kochani tak. Te tzw ,,zaburzenia psychiczne,, to są poranienia duchowe lub po prostu opętanie przez szatana. Tak naprawdę ratunek jest tylko w Jezusie Chrystusie. Macie różne ,,zaburzenia,, po wiele wiele lat często się pogarsza itp. Przyczyną jest sytuacja jaka panuje wśród ludzi od XIX wieku czyli od czasu kiedy zaczęli odchodzić od Boga i elit, które są na usługach szatana np wprowadzenie publicznego szkolnictwa pewnie wielu z was doświadczyło przemocy w szkołach od rówieśników bo jest się innym. To było celowe działanie. Teraz przez ustawy na całym świecie rozpija się ludzi, niszczy się gospodarki przez to że ludzie są zabiegani nie mają czasu dla własnych dzieci wszystko po to aby ,,wychowała,, je ulica. Zobaczcie na ,,statystyki,, że wzrost zaburzeń psychicznych wzmaga się z odejściem od wiary w Boga i nieprzestrzeganiem słowa Bożego. Nie mam zamiaru obrażać tutaj katolików szanuje każdego, ale kosciół katolicki i jego przepisy takie jak celibat, komunia, kult maryjny są sprzeczne ze słowem Bożym.
To was uratuje http://biblia-online.pl/Biblia/ListaKsiag/Warszawska
- Dramat. Trzymajcie się zdała od takich lekarzy. Takie leki to mają dopiero skutki uboczne
- Na każdą nerwce najleprzy niacyna polecam książkę Niacyna w leczeniu
- Na każdą nerwce najleprzy niacyna polecam książkę Niacyna w leczeniu
- Boże, ratuj. Mam atak paniki. Duszno mi.
- Więcej informacji jak coś, https://www.stalko.wroclaw.pl/silowniki-specjalne/ jak nie szukaj w google.
- Mam fobie społeczną , lęk uogólniony , i depresję właśnie z tego powodu że mam ten lęk , wśród obcych ludzi nie czuję się wogóle bezpieczny , mam tą "gułę" w gardle , ręce trzęsą się, pocenie , atak paniki mam czasami głowa mi cała lata samowolnie wracam do domu i jestem wyczerpany i ide spać , niedawno byłem u psychiatry , przepisał mi Arketis , mam nadzieje że pomoże , oczywiście u psychologa też byłem , nie życze nikomu tej choroby , niby człowiek zdrowy fizycznie , a jednak psyhika jest tak silna ...
- Czy nieomylni wszystko wiedzący czytają komentarze ludzi którzy mieli takie dolegliwości i poradzili sobie z nimi bez dokarmiania biznesu farmacji?nerwicę da się usunąć w szybszy sposób
- W naszym kraju skuteczna psychoterapia na NFZ praktycznie nie istnieje. I tu jest największy problem.
- P.D. jakis ludzki. Choruje na zbytki.tzn.na depresje od kilku lat. Zawsze dbalam o siebie i nagle z dnia na dzien tracilam sily. W ogole nie wychodzilam z domu
Probowalam.ale zawsze wycofalam sie. Do tego stopnia.az. wyladowalam na neurologii. Lekarz.psych. stwierdzil depresje i zab.lekowe.uog. Dostalam leki.ale nic.... Poszlam prywatnie i od kilku lat lykam o 8.00. Clonazepamum -5mg. I nic poza... Jak nie wezme tabletki na czas serce i ogulnie to co sie ze mna dzieje..... Teraz mam nowy problem zdrow. Operacja na lakotke i bakera. Prosze o cos na temat - clonazepamu i jak z tego sie wyzwolic. Czy musze polozyc sie na psych.?. Z.Powazaniem. Izabella. Sz.
- Gdyby nie pewna pomyłka, która fachowcom się nie powinna zdarzać - że ekspert myli na samym początku strach z lękiem to materiał byłby ok. Strach powiedzmy wprost- odczuwamy wobec realnego zagrożenia - i jest potrzebny, fizjologiczny - ma na celu mobilizować cały organizm i ratować może życie w syt. zagrożenia. A lęk odczuwa się wobec nieokreślonego zagrożenia - to stan patologiczny, jest irracjonalny, odczuwany jest wobec nierealnego zagrożenia - to jakby czekanie na katastrofę lub atak "niedźwiedzia" - którego nie ma, który 150 km stąd za kratami w zoo siedzi i obgryza paznokcie.
- Wszystko to przeżyłem,a wyleczylem dużymi dawkami Wit d3 k2 mk7. Po prostu brakuje nam SŁOŃCA,dlatego ogrom depresji w okresie jesienno-zimowym,albo po prostu w pochmurne dni!!!
- Dobry wywiad
- Psychoterapia nie jest bezpieczna niestety mozna sie niezle wpakować psychoterapeuci są rozni i niezawsze w pożadku
- A ja biorę takie leki jak setaloft 50 i perazin 50 i ja mam zaburzenia lękowe
- Bardzo dobry wywiad,polecam