DOMOWE LECZENIE


Jak leczyć przewlekłe zapalenia?{Pobierz darmowy poradnik, który mówi o tym, jak wzmocnić swój organizm i leczyć przewlekłe zapalenia: ht . Oglądalność, zainteresowanie, oceny: 63870, czas trwania 4m 6s, ocena 891, reakcje 18.

Wasze komentarze:


Jak leczyć przewlekłe zapalenia?

- Dopoki sie leczysz droga Pani to nigdy nie wyzdrowiejsz . a co do odpornosc. Wystarczy odbudowac flore bakteryjna , kiszonkami i po sprawie . ale tego lekarz ci nie powie tylko dlaczego? ???.
- Szkoda, ze Pani nie wspominiala o tym, jak oregano niszczy dobra flore, w ten sposob moze komus zniszczyć życie.
- Tylko, że Hildegarda NIE POLECA OREGANO pisze o nim negatywnie. A srebro ABSOLUTNIE NIE. Hildegardy nspisała, że srebro nawet jsk ns początku pomoże tak naprawdę zadzkodzi. Szkoda, że osoby prowadzące tak wartościowy kanał promują jednocześnie szkodliwe rzeczy. Pozdrawiam i błagam o większą rozwagę.
- Dlazego nie ma dostępu do tego poradnika i do tej strony / Jest wszystko zblokowane !
- Mnie pomogli w walce z zapaleniem prostatyw klinice https://mpacz.pl/klinika-zapalenia-prostaty
- Siostra Basen zaleca szpirytus.!!!!
- ^6
- Choruja ci na wszystko, ktorzy maja niedrozne drogi zolciowe.Trzeba oczyscic watrobe , oczyscic ja z kamieni cholesterowlowych i nie trzeba zadnych innych cudow i wydawania pieniedzy.,poniewaz bez oczyszczenia nie ma zdrowia !! .Nie ma ! Ludzie boja sie podjac te decyzje ze wzgledow niewiadomych dla mnie.Chodzenie po sklepach, szukanie Bog wie czego mija sie w z celem ale kazdy ma swoj wlasny mozg ,ktory jest nie tylko domyslenia
- Tak ale jak bierzemy olejek oregano to trzeba również brać probiotyki najlepiej te naturalne bo inaczej wyjalawiamy florę bakteryjną, czyli zabijamy i te zele i dobre bakterie, więc nasz organizm się oslabia, najlepiej jeść kiszonki pić miso i kambucha i inne probiotyki bo inaczej taka kuracja może nam bardziej zaszkodzić niż pomóc.
- Proszę podawać pełne informacje oregano i srebro niszczy florę jelitową
-